اخبار مربوط به هنرهای ترسیمیدیدار وزیر ارشاد با هنرمند مجسمه ساز سیستان وبلوچستانی


2018/August/06

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پنجشنبه شب با حضور در منزل و کارگاه آثار هنرهای تجسمی حمیدرضا آویشی هنرمند برجسته مجسمه ساز سیستان و بلوچستان با وی دیدار و گفت و گو کرد.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار صمیمانه با حضور در کارگاه حجم و مجسمه سازی این هنرمند نامی کشور با اهدای لوح از وی تقدیر کرد.
در متن این لوح آمده است: وجود شخصیت ارزشمندی چون حضرتعالی در عرصه تجسمی استان مایه فخر برای فرهنگ و هنر می باشد، لذا به پاس بود و باش شما در عرصه هنرهای تجسمی و خلق آثار بدیع و ماندگار و همچنین تربیت شاگردان برجسته و صاحب نظر در این عرصه با اهدای این لوح تقدیر از محضر مبارک شما قدردانی می گردد. با امید به اینکه با اتکا به عنایات خاصه خداوند در جهت ارتقا و اعتلای این حس هنری که نمونه کامل (یدرک ولا یوصف) است همواره سالم و تندرست باشید.
به گزارش ایرنا، معرفی به عنوان یکی از هنرمندان نوگرای ایران، معرفی به عنوان چهره ماندگار هنر استان در سال ١٣٨٣، نماینده مجسمه سازی هنر ایران در پنجاه و سومین دوره دوسالانه ونیز (ایتالیا)، سفر مطالعاتی و بورس هنری از طرف موزه هنرهای معاصر ایران به سیته آرت پاریس (فرانسه) در ٢ نوبت از جمله سوابق دکتر حمید رضا آویشی است.
آویشی عضو هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان و دارای دکتری پژوهش هنر از دانشگاه تربیت مدرس (ایران) است.
به گزارش ایرنا سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز /پنجشنبه/ وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد و مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان و دیگر مسئولان استانی قرار گرفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این سفر 2 روزه ظرفیت های فرهنگی سیستان و بلوچستان و مشکلات این حوزه را مورد بررسی قرار می دهد. 

منبع

نام و نام خانوادگی

پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود
نام و نام خانوادگی

پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود
ارسال نظراتارسال