اخبار سینماگرجستان مقصد بعدی سریال عیاری شد


2017/December/27

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری در لوکیشن اصلی منزل در حوالی خیابان نیلوفر تهران ادامه دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، تاکنون این پروژه ۲۰ درصد پیشرفت داشته است و تدوین همزمان توسط پرستو جنیدی و زیر نظر مستقیم کیانوش عیاری در حال انجام است و تاکنون شش قسمت راف‌کات تدوین شده است.

به گفته حسن آقاکریمی مدیر تولید «۸۷ متر»، هم اکنون سکانس‌های مربوط به درگیری‌های دو خانواده پوردَوَرانی و خلیلی بر سر خانه‌ای که یک کلاهبردار به طور مشترک به این دو خانواده فروخته است، در حال تصویربرداری است.

علی دهکردی، فریبا کامران، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی و غزل شجاعی به عنوان خانواده پوردَوَرانی و مهران رجبی، شهین تسلیمی، ملیکا نصیری، عرفان آصفی و الهه خادمی به عنوان خانواده خلیلی این روزها در این لوکیشن مقابل دوربین می‌روند.

به گفته آقا کریمی تصویربرداری در این لوکیشن اصلی تا اسفند ماه ادامه خواهد داشت و پس از آن در اواسط فروردین سال ۱۳۹۷ گروه برای ادامه کار به کشور گرجستان می‌روند.

او درباره داستان سریال در گرجستان اظهار کرد: در ادامه قصه، خانواده پوردَوَرانی و خلیلی برای جستجوی کلاهبرداری که خانه را به آنها مشترکا فروخته است به این کشور می‌روند و ... .

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر»، داستان دو خانواده به نام پوردَوَرانی و خلیلی را روایت می‌کند که به دنبال خرید خانه‌ای از یک کلاهبردار، ماجراهایی را خلق می‌کنند.

عوامل تولید این سریال عبارتند از:

تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان کیانوش عیاری، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان شبنم عرفی نژاد، دستیار دوم کارگردان رضا مسعودی، مدیر تولید حسن آقاکریمی، منشی صحنه سهیلا کاشفی، مدیرفیلمبرداری داریوش عیاری، فیلمبردار بابک ابرغانی، صدابردار سیامک نیازی، طراح گریم، محمدرضا گل افشار و نازنین عرفی نژاد، طراح لباس مهسا حسینی، طراح صحنه سعید رحیمی، مدیرتدارکات رضا صادق و عکاس نیما آقاکریمی.

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در دست تولید است.

 

نام و نام خانوادگی

پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود
نام و نام خانوادگی

پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود
ارسال نظراتارسال