اخبار موسیقیدور جدید «کجشنبه‌ها/تهران» اجرا می‌شود


2017/December/13

مجموعه رویداد «کج‌شنبه‌ها» با عنوان «کجشنبه‌ها/ تهران» با حضور هنرمندان عرصه‌ی موسیقی، تئاتر، هنرهای اجرایی و تجسمی در پردیس تئاتر شهرزاد ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این رویداد، در دور جدید از «کج‌شنبه‌ها»، گروه‌ها و چهره‌های برجسته‌ی عرصه‌های مختلف هنری به «تجربه‌/اجرا»  خواهند پرداخت.  این دوره از کج‌شنبه‌ها با محوریت «بداهه» ، «هویت هنرمند/ شهر» و «آزمون و خطا» میان رشته‌های مختلف هنری از طریق تجربه‌ی اجرای موسیقی، تئاتر، ویدئو آرت و دیگر رشته‌ها از شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

ارائه‌ی خودنگاره‌ی اجراگر، کشف لحظه و ارائه‌ی خوانش اجراگران از هویت «خود/شهر» از دیگر رویکردهای تداوم این مجموعه تجربه‌اجرا خواهد بود.

دور جدید «کجشنبه‌ها/تهران»  با تجربه‌اجرای مهیار علیزاده و گروهش شنبه دوم دی ماه آغاز خواهد شد. سیاوش امامی، ماکان اشگواری و محمدرضا اصغری نیز به اجرا می‌پردازند.

پیش از این کج‌شنبه‌ها در تابستان ۱۳۹۵ چندین «تجربه‌/اجرا» را با هدف گفت‌وگو ، جست‌وجو و تعامل میان هنرمندان با اجرای نیما رمضان، رضا کولغانی، علی پناهی، اسماعیل عظیمی، فرشاد فزونی، ماکان اشگواری و... در تالار حافظ تجربه کرده بود.

«کج‌شنبه‌ها/تهران» شنبه‌ی هر هفته در پردیس تئاتر شهرزاد به‌ طراحی، کارگردانی هنری و تهیه‌کنندگی پیمان قدیمی برگزار می‌شود. علاوه براین سیامک قلی‌زاده (مدیریت پروژه)، نیوشا مزیدآبادی (مدیریت هنری)، فرهاد فزونی (طراحی گرافیک و کارگردانی هنری)، امیر بهاری (مشاور هنری)، رضا فرهادی (صدابردار) و نوید ملکی یگانه (عکاس) و گروه «فکر و خلاقیت آرتی‌مان (هیچا)» اجرای طرح کجشنبه‌ها را بر عهده دارند.

علاقه‌مندان می توانند جهت تهیه‌ی بلیت تجربه‌ی پنجم و ششم «کجشنبه‌ها/ تهران» روز جمعه بیست و چهارم آذر ماه به سایت تیوال به آدرس https://www.tiwall.com/ مراجعه کنند.

نام و نام خانوادگی

پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود
نام و نام خانوادگی

پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود
ارسال نظراتارسال