اخبار مربوط به هنرهای ترسیمیاختتامیه ششمین همایش «۱۰ روز با عکاسان» برگزار می‌شود


2017/December/13

اختتامیه ششمین همایش «۱۰ روز با عکاسان» جمعه ۲۴ آذر در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، ششمین همایش «۱۰ روز با عکاسان» با برگزاری نمایشگاه، کارگاه، نشست و بخش نگاه شخصی از ۱۵ آذر آغاز شد و اختتامیه همایش ساعت ۱۸ روز جمعه ۲۴ آذر در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

در ادامه برنامه های ششمین همایش «۱۰ روز با عکاسان» در نهمین روز همایش نشست «ماده خام و کاربرد آن در ویدئو آرت ایران» برگزار می شود.

نشست «ماده خام و کاربرد آن در ویدئو آرت ایران» با حضور بهنام کامرانی و بهرنگ صمدزادگان ساعت ۱۵، نشست «نگاهی به عکاسی مستند معاصر جهان» با حضور مهدی وثوق نیا ساعت ۱۶:۴۵ و نشست «ویدئو آرت» با حضور محمد ضیمران و محمدرضا شریف زاده ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه ۲۳ آذر در نهمین روز همایش در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

کارگاه «تهیه گزارش عکاسی خبری و فتوژورنالیسم» با حضور فرامرز عامل بردبار ساعت ۱۰، کارگاه «واکاوی عکاسی خراسان در مسیر جشنواره ها» با حضور مهدی فاضل ساعت ۱۱:۲۵ و کارگاه «دغدغه تولید انبوه عکس در فضای مجازی» ساعت ۱۲:۴۵ روز پنجشنبه ۲۳ آذر برگزار می شود.

رونمایی از کتاب «سرزمین بادگیرها» شامل عکس های نمایشگاه انجمن عکاسی میراث فرهنگی با حضور احمد مسجد جامعی، سید محمد بهشتی، محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، غلامرضا میثاقیان و عکاسان و هنرمندان ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۲۳ آذر در گالری میرمیران خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران نیز در نهمین روز ششمین دوره «۱۰ روز با عکاسان» نشست «ایده پردازی در عکاسی مستند» را با حضور ابراهیم حیدری و ابراهیم نوروزی ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه ۲۳ آذر در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

نام و نام خانوادگی

پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود
نام و نام خانوادگی

پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود پاسخ مورد نظر در این قسمت نمایش داده می شود
ارسال نظراتارسال